Google Plus Twitter Facebook
Oyunvar – Bu noktada oyun var

Gündüz Rüyası

Gündüz Rüyası
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

OYUN BİLGİLERİ

Oynanma: 80 Kez
Eklenme: 30 Haziran 2013
Kategori: Yeni oyunlar

OYUN AÇIKLAMASI

Gündüz Rüyası

Gündüz Rüyası Oyunu ile böyle bir oyun daha önce oynamadınız! Büyüleyici bir atmosfer, nefes kesici grafiklerde bu oyun tam bir baş yapıt! Hatta bu oyun için sanat eseri bile diyebiliriz! Atmosferine hemen girmek için bu oyunu kulaklıkla oynamanızı tavsiye ediyoruz! Oyunvar yine muhteşem bir macera oyunu ile karşınıza geliyor! Sesleri, müzikler, grafikleri ve oynanışıyla bu oyunu kesinlikle oynamalısınız! Bulmacaları çözün ve serüvenden serüvene dalın! Maceraya hazır mısınız? Haydi bakalım o halde şimdi gündüz rüyasını yaşama zamanı! İyi oyunlar!

Bu oyun nasıl oynanır?

Gündüz Rüyası adındaki bu muhteşem macera oyunu klavye ile oynanmaktadır. Oyunda klavyenizin yön tuşları ile kız kontrol edin ve bulmacayı çözün! Kapıları açmak için anahtarları bulun, gramafonları çalmak için plakları arayın ve bu harika oyunun büyüsüne kapılın! Oyun var ile yine harika oyunlar sizlerle buluşuyor! İyi eğlenceler!

Bir önceki yazımız olan Hırsız Çetesi başlıklı makalemizde çete oyunları, Hırsız Çetesi oyunu ve hırsız oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

OYUN ETİKETLERİ
,

YORUMLAR

Yorum Yapın

YENİ OYUNLAR